wtorek, 30 kwietnia 2013

Co warto kupić? Co najabrdziej opłaca się kupić?

Dziś dodam post dodatkowy. Powiem wam co wart kupić do jedzenia. Co według mnie najbardziej opłaca się kupować. Najbardziej opłacalne jedzenie będzie ze wszystkich kategorii jedzenie oprócz Fast foodu. Uważam, że jedzenia z kategorii Fast food nie opłaca się kupować.

Spożywczak
Tak jak w realu, tutaj również musisz zaspokoić głód swojej modelki. Pamiętaj jednak o kaloriach, bo będziesz musiała udać się do Klubu Fitness! :)




Fast Food

Przekąski

Słodycze






Warzywa 

OBIADY

 

 

+600kcal
+50pkt
-30m$ 

 

 

oraz

 

 

+100kcal
+30pkt
-19m$ 

 

 


Napoje

+110kcal
+15pkt
-5m$ 

 

Owoce




+200kcal

+5pkt

-9m$

 

 

 

 

+100kcal
+15pkt
-8m$ 

 

 

 

 

+150kcal
+10pkt
-12m$

 

Przekąski

 

 

 

+50kcal
+10pkt
-5m$ 

 

 

 

 

+80kcal
+5pkt
-3m$ 

 














+400kcal
+10pkt
-5m$ 







+200kcal
+5pkt
-5m$ 













+100kcal
+20pkt
-5m$ 










+200kcal
+30pkt
-15m$ 




WEDŁUG MNIE TE RZECZY OPŁACA SIĘ KUPIĆ. A JAKIE JET WASZE ZADANIE?

3 komentarze:

  1. Moim zdaniem najlepsze są te rybki w puszce, ale to dla mnie bo ja chcę mieć dużo energii, a one mają na ilość swoich kalorii dużo energii.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja żywię się samymi hamburgerami na FS.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. tak jak mój 2 profil. Tam ich karmie byle czym. :)

      Usuń